3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.

Vraag een gratis en vrijblijvende taxatie aan

Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie

Uw collectie ontzamelen via de Veilingmeester

Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Maak een account aan

Populaire items

Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam

€ 75
Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

€ 60
Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst

€ 35
Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein

€ 75
Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Fotografie

Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst

€ 70
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!

Hendrik Nijs - Stilleven met vissen

€ 200
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld) kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld)

€ 50
David Rakia - Israëlisch landschap kopen? Bied vanaf 150!

David Rakia - Israëlisch landschap

€ 150
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Zee - Abstract

€ 175
Jan van der Zee - zwart-wit abstract kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Zee - zwart-wit abstract

€ 175
Sietse Smeding - Woman 2 kopen? Bied vanaf 75!

Sietse Smeding - Woman 2

€ 75
Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina

€ 125
Corneille - Unieke Litho uit 1975 - Femme, Fleur exotique et Oiseau kopen? Bied vanaf 499!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Unieke Litho uit 1975 - Femme, Fleur exotique et Oiseau

€ 499
Corneille - Hommage aan Hans Christian Andersen kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Hommage aan Hans Christian Andersen

€ 299
Rien Goené - Compositie in steen en koper kopen? Bied vanaf 450!
Beeld / Object

Rien Goené - Compositie in steen en koper

€ 450
Rien Goené - Stilleven kopen? Bied vanaf 1800!

Rien Goené - Stilleven

€ 1.800
Bernard de Hoog - Interieur kopen? Bied vanaf 750!

Bernard de Hoog - Interieur

€ 750
Anton Heyboer - De Oer vogel kopen? Bied vanaf 280!
Tekening / Aquarel

Anton Heyboer - De Oer vogel

€ 280
Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder kopen? Bied vanaf 600!
Tekening / Aquarel

Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder

€ 600
Maya Wildevuur - Compositie kopen? Bied vanaf 150!

Maya Wildevuur - Compositie

€ 150
Anton Heyboer - Prachtig schilderij van een kip, direct van de kunstenaar gekocht kopen? Bied vanaf 450!

Anton Heyboer - Prachtig schilderij van een kip, direct van de kunstenaar gekocht

€ 450
Brons (Onbekend) - abstracte vorm. kopen? Bied vanaf 200!
Beeld / Object

Brons - abstracte vorm.

€ 200
Gertrud Angelika Wetzel - "liggend naakt" kopen? Bied vanaf 225!
Beeld / Object

Gertrud Angelika Wetzel - "liggend naakt"

€ 225
Brons (Onbekend) - kleine torso in brons. kopen? Bied vanaf 55!
Beeld / Object

Brons - kleine torso in brons.

€ 55
Brons (Onbekend) - Abstract werk in brons kopen? Bied vanaf 190!
Beeld / Object

Brons - Abstract werk in brons

€ 190
Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel

€ 150
Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Fotografie

Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst

€ 50
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst

€ 60
Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst

€ 50
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst

€ 50
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst

€ 80
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen kopen? Bied vanaf 150!

Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen

€ 150
Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst

€ 100
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Fotografie

Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst

€ 200
Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Fotografie

Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst

€ 40
Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

€ 50
Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Fotografie

Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst

€ 70
Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 750!

Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot)

€ 750
Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst

€ 35
Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst

€ 280
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst

€ 200
Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst

€ 250
Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky kopen? Bied vanaf 400!
Beeld / Object

Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky

€ 400
Reinder Homan - Ets, Berken aan een beekje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinder Homan - Ets, Berken aan een beekje - Ingelijst

€ 70
Elva Polyakova - Flowers in the nature kopen? Bied vanaf 299!

Elva Polyakova - Flowers in the nature

€ 299
Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!

Elva Polyakova - Evening in Amsterdam

€ 300
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!
Fotografie

Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat

€ 1.299
Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zwarte Kan - 2014 - Mooi ingelijst

€ 575
Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015 kopen? Bied vanaf 1399!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Fata Morgana 1 & 2 - prachtig ingelijst - 2015

€ 1.399
Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 10!

Meinert Volkers - Muzikant

Huidig bod
€ 10
1 bieding

Direct een item in de veiling plaatsen