3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 5,00 administratiekosten per verkocht item.

Lees voordat u start met verkopen onze veilingregels

Vraag een gratis en vrijblijvende taxatie aan

Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie

Uw collectie ontzamelen via de Veilingmeester

Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Maak een account aan

Nieuw account aanmaken

Stap 1 van 3

Uw gebruikersnaam is uniek en mag uitsluitend de tekens a-z, 0-9 en _ bevatten. Spaties zijn niet toegestaan.
Minimaal 8 tekens, waarvan 1 cijfer.

Helaas

Er ging iets mis. Probeer het nogmaals.

Populaire items

Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket' kopen? Bied vanaf 280!

Jan ten Have - Olieverfschilderij 'Boeket'

€ 280

Doe een bod
Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924 kopen? Bied vanaf 450!

Willy Sluiter - Portret - olieverf - 1924

€ 450

Doe een bod
Peter Teeling - olieverf op doek - Boederij bij Leffinge - ingelijst - 287B kopen? Bied vanaf 275!

Peter Teeling - olieverf op doek - Boederij bij Leffinge - ingelijst - 287B

€ 275

Doe een bod
Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B kopen? Bied vanaf 975!

Jan Groenestein - GROOT olieverf op doek - Boerderij met Paarden - 323-B

€ 975

Doe een bod
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22634 kopen? Bied vanaf 165!
Beeld / Object

Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22634

€ 165

Doe een bod
Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22638 kopen? Bied vanaf 99!
Beeld / Object

Theo Niermeijer - Beeld van ijzerschroot - zonder titel - 22638

€ 99

Doe een bod
Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223 kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Fon Klement - Pausage Gris H.C. - Boardsnede groot - ingelijst - 22223

€ 195

Doe een bod
Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik - Volterra - Ets

€ 35

Doe een bod
Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Nikolaas Eekman - Avond - Houtsnede

€ 45

Doe een bod
Alexander van Noort - Strandimpressie kopen? Bied vanaf 200!

Alexander van Noort - Strandimpressie

€ 200

Doe een bod
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968

€ 115

Doe een bod
A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975. kopen? Bied vanaf 125!
Design

A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975.

€ 125

Doe een bod
Peter Meijer - Zeefdruk, Pascalle - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Meijer - Zeefdruk, Pascalle - Ingelijst (Groot)

Huidig bod
€ 15
5 biedingen
Doe een bod
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Volkswagen Kever - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ad Verstijnen - Zeefdruk, Volkswagen Kever - Ingelijst

Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Doe een bod
Ad Verstijnen - Zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ad Verstijnen - Zeefdruk - Ingelijst

Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Doe een bod
Hans Habraken - Stilleven met pruimen, aardewerk kannetje en oude metalen kan. kopen? Bied vanaf 450!

Hans Habraken - Stilleven met pruimen, aardewerk kannetje en oude metalen kan.

€ 450

Doe een bod
Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100 kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Cesar Domela - Geometrische abstractie - Kleurenlitho - 66x50cm - Gesigneerd - 19/100

€ 125

Doe een bod
Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk, Het Circus - Ingelijst (Groot)

€ 450

Doe een bod
Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Leo Gestel - Krijt op papier, Naaktstudie - Ingelijst

Huidig bod
€ 30
4 biedingen
Doe een bod
Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2750!
Tekening / Aquarel

Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst

€ 2750

Doe een bod
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Tekening / Aquarel

Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst

€ 1000

Doe een bod
Corneille - Zeefdruk, "Naakt op muziekpapier" kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk, "Naakt op muziekpapier"

Huidig bod
€ 35
10 biedingen
Doe een bod
Grafiek (handgesigneerd)

Huidig bod
€ 25
8 biedingen
Doe een bod
Aline Thomassen - Aquarel/Penseeltekening - Vrouw (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 800!
Tekening / Aquarel

Aline Thomassen - Aquarel/Penseeltekening - Vrouw (Zeer groot)

€ 800

Doe een bod
Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!

Pim Lenos - Olieverf op paneel, Geometrische compositie in blauw (Zeer groot)

€ 500

Doe een bod
Ruud Venekamp - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Ruud Venekamp - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot)

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
A. Brouwer - Olieverf op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

A. Brouwer - Olieverf op doek, Stilleven - Ingelijst

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Clemens Briels - Zeefdruk, At Club 150 N.Y. (...) - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Clemens Briels - Zeefdruk, At Club 150 N.Y. (...) - Ingelijst (Zeer groot)

Huidig bod
€ 20
4 biedingen
Doe een bod
Hugo Claus - Litho, Vogelverschrikker kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Hugo Claus - Litho, Vogelverschrikker

Huidig bod
€ 48
6 biedingen
Doe een bod
Brian Peacock - Olieverf op hardboard, Bathers on the Welsh coast - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Brian Peacock - Olieverf op hardboard, Bathers on the Welsh coast - Ingelijst

Huidig bod
€ 10
4 biedingen
Doe een bod
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot)

€ 100

Doe een bod
Tanya von Barnau Sythoff - Gemengde technieken op doek, Vervalsingen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Tanya von Barnau Sythoff - Gemengde technieken op doek, Vervalsingen - Ingelijst

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Rudi Polder - Olieverf op doek, Strand met violet uitzicht kopen? Bied vanaf 1!

Rudi Polder - Olieverf op doek, Strand met violet uitzicht

Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Doe een bod
Casper Faassen - Gemengde techniek, Staand Naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Casper Faassen - Gemengde techniek, Staand Naakt - Ingelijst

Huidig bod
€ 15
3 biedingen
Doe een bod
Harry van Kuyk - Reliëfdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Harry van Kuyk - Reliëfdruk, Zonder titel - Ingelijst

Huidig bod
€ 70
7 biedingen
Doe een bod
Jean Solombre - Aquatint, Avril kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Solombre - Aquatint, Avril

€ 1

Doe een bod
Jan Willem Maronier - Olieverf op doek, Uit het venster kijken (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Jan Willem Maronier - Olieverf op doek, Uit het venster kijken (Groot)

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
John Visser - Olieverf op doek, Vreemde eend - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

John Visser - Olieverf op doek, Vreemde eend - Ingelijst (Groot)

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 450!

Mark van Overbeeke - Olieverf op doek, Robin Hood goes walking - Ingelijst (Zeer groot)

€ 450

Doe een bod
Karel Delfos - Olieverf op paneel, Ballon in landschap kopen? Bied vanaf 1!

Karel Delfos - Olieverf op paneel, Ballon in landschap

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten 7 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten 7 (Zeer groot)

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Aliza Thomas - Monoprint, Evasion/ The guardian angel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Aliza Thomas - Monoprint, Evasion/ The guardian angel - Ingelijst (Zeer groot)

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Andrei Petrescu - C-print op alubond, Anamorphosis - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Andrei Petrescu - C-print op alubond, Anamorphosis - Ingelijst (Zeer groot)

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Eric Guo - C-print op alubond, Facing each other VI (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Eric Guo - C-print op alubond, Facing each other VI (Zeer groot)

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Corneille - de blauwe vogels kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - de blauwe vogels

€ 195

Doe een bod
Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - Daytime (uit de serie dag en nacht)

€ 215

Doe een bod
Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht) kopen? Bied vanaf 215!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - Nighttime (uit de serie dag en nacht)

€ 215

Doe een bod
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Donderdag

€ 200

Doe een bod
Peter Nieuwendijk - Connections nummer 10 kopen? Bied vanaf 250!

Peter Nieuwendijk - Connections nummer 10

€ 250

Doe een bod
Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk

€ 100

Doe een bod

Direct een item in de veiling plaatsen