Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
3
goldan-talast-grote-psychedelische-hand-geblazen-glazen-vase
Glas / Keramiek

Goldan Talast - Grote psychedelische hand geblazen glazen vase

Mooie grote psychedelische handgeblazen vaas van Goldan Talast uit de jaren'70. Fel gele kleur grillige vormen en geecoreerd aan de buitenzijde met meerkleurige glasdraden. Allemaal handwerk. In prima onbeschadigde condi...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
jan-van-der-vaart-voor-rosenthal-kleurrijke-vaas
Glas / Keramiek

JAN VAN DER VAART VOOR ROSENTHAL

Hoogte : 17 cm.
Breedte in midden : 8 cm.
Stempel van echtheid op bodem van de vaas
In onberispelijke conditie

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
jasba-1105-42-west-germany-design-grote-vintage-keramiek-glazuur-vaas
Glas / Keramiek

Prachtige, groot formaat, Jasba 1105-42 vaas.

Vintage Western Germany Westgpottery, Duitse keramiek fat lava vaas, retro design jaren '60, uitgevoerd in prachtig oranje glazuur.

Hoogte 42 cm, diameter 26 cm.

Huidig bod
€ 41,00
Eindtijd
Geplaatst door
Lombardhuys
Aantal biedingen
16
pierre-paulin-voor-artifort-ben-chair
Design

Artifort Ben Chair van Pierre Paulin voor Artifort.

Voorzien van rijk gedecoreerde vintage stof.

In gebruikte staat met vlekken en slijtplekjes op de leuningen (zie foto's).

Alleen afhalen in onze winkel in Steenwijk.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Lombardhuys
corneille-broche-met-emaile-l-oiseau
Multiples

Corneille

Oiseau broche

Jaar uitgave - 1997

Afmeting 5 x 4 cm

Nummer 989

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
eugene-brands-cosmical-movement
Multiples

Titel: Cosmical movement
Jaartal: 1983
Afmetingen doek: 90 cm x 88 cm
Oplage: 200 exemplaren
Gesigneerd: In de ...

€ 69,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
piet-kurstjens-de-olde-kruyk-sequoia-vazen
Glas / Keramiek

Verzameling van 13 decor vaasjes (+1 twijfelgeval)
Naam: Sequoia
Ontwerp: Piet Kurstjens
Jaar: 1970-
Keramiek Atelier: De Olde Kruyk Milsbeek
Hoogte: grootste vaasje 16 cm , kleinste 8.5 cm
Conditie: goede staat, kleine glazuurfoutjes en 1 chip.

...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
corneille-klok
Multiples

Een glazen klok met een afbeelding van twee/drie duiven van Corneille.

Gesigneerd met Corneille '99.

Goedlopend batterij uurwerk.

Doorsnede klok: 35 cm.

€ 38,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
fraai-bakaliet-doosje-gemaakt-in-frankrijk-parijs
Varia

Een puntgaaf art-Deco doosje aan de onderzijde gemerkt Orféar Paris. Aan de bovenzijde in wir bakaliet een voorstelling van een Arena met stier. Maten: Hoog: 5 cm. Breed: 11 cm. Diep: 8,5 cm

Mooi  Art Deco exemplaar.

Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Margie
Aantal biedingen
1
jan-oosterman-jr-keramiek-sculptuur-alpino
Glas / Keramiek

Keramiek sculptuur  -  4-zijdig gedecoreerd met glazuur, acryl en bladgoud - gesigneerd - 1991
Kunstenaar: Jan Oosterman jr. (1911 Blaricum - 1996 Maarssen)
Gesigneerd (achterzijde): JAN O
Afmetingen: hoogte 16 cm; breedte 5 cm; diepte 10 cm
Materiaal: keramiek
...

Huidig bod
€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
CIRQ_Collection
Aantal biedingen
2
conische-zwart-glazen-vaas-met-gestileerd-decor-1990
Glas / Keramiek

Puntgaaf
In het decor is gebruik gemaakt van verschillende kleurschakeringen, zie foto's.

Afmeting:
H: 13,2 cm ø hals: 3,8 cm ø voet: 12,2 cm

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maenoir
Aantal biedingen
13
penning-eric-claus-1966-150-jaar-koniklijk-penningkabinet
Varia

Vereniging voor Penningkunst
in opdracht van het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappeijk werk
gietpenning Ø 74 mm
in originele verpakking van Koninklijke Begeer Voorschoten

uitstekende kwaliteit

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maenoir
penning-geurt-brinkgreve-vijftig-jarig-bestaan-van-de-bond-heemschut-penning
Varia

Vereniging voor Penningkunst
2e penning 1960
2 februari 1961
Uitstekende kwaliteit, in originele verpaking van Koninklijke Begeer Voorschoten

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maenoir
penning-witte-cornelisz-de-with-door-cor-van-kralingen
Varia

Bronzen penning ter herdenking van Witte Corneliszoon de With,
ontwerp van Cor van Kralingen i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst in samenwerking met de Rotterdamse Kunststichting,
uitgevoerd door Koninklijke Begeer, Voorschoten,1959
in originele verpakking

diam: ...

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maenoir
penning-carnaval-door-niels-steenbergen
Varia

Bronzen penning ter ere van Carnaval,
ontwerp van Niel Steenbergen, i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst,
in originele verpakking

diam: 60 mm

uitstekende kwaliteit

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
Maenoir
brilliant-ag-memphis-stijl-hanglamp
Design

Prachtige design hanglamp in de nu zo populaire Memphis stijl en gemaakt bij Brilliant AG. Doorsnede 50 cm. Conditie goed, lichte gebruikssporen.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
jan-baartscheer-keramiek-dekseldoos-schoonhoven
Glas / Keramiek

Prachtige keramiek dekseldoos naar een ontwerp van Jan Baartscheer. Afmeting 20x20x7 cm. Conditie goed, minimale gebruikssporen. Met certificaat.

Huidig bod
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
Aantal biedingen
1
hennie-vos-keramiek-dekseldoos-schoonhoven
Glas / Keramiek

Prachtige keramiek dekseldoos naar een ontwerp van Hennie Vos. Doorsnede 20 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
mikeal-kenlind-voor-vas-vitreum-kristallen-beer
Glas / Keramiek

Prachtige kristallen beer van dit beroemde zweedse merk. Hoogte 11 cm, conditie als nieuw in originele verpakking.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
willem-heesen-vaas-rosetta
Glas / Keramiek

Prachtige vaas uit de Rosetta serie 1968, gemaakt bij Royal Leerdam. Hoogte 22 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
judith-rigter-odedoos
Glas / Keramiek

Grappige dekseldoos met spiegeltje, afmeting 13,5x13,5x6 cm. Conditie lichte gebruikssporen.

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
leo-pors-6-keramiek-mokken-schoonhoven
Glas / Keramiek

6 prachtige mokken met verschillende afbeeldingen van Leo Pors. Mokken zijn 8,5 cm hoog. Originele doos. Conditie mokken goed, doos sporen van opslag.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Depot Leerdam
anton-vrede-wandbord-gelimiteerde-uitgave-plateelbakkerij-schoonhoven
Glas / Keramiek

Gesigneerd voor en achter gedateerd '99 genummerd 83/ 90 Plateelbakkerij Schoonhoven

doorsnede 30,5 cm

Anton VREDE

Kunstschilder, graficus

Geboren in Willemstad, Curaçao, 1953

€ 27,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ami
judith-rigter
Glas / Keramiek

Aardewerken schaal,  diameter 20 cm, 5 cm hoog, Schoonhoven keramiek

In uitmuntende conditie

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
corneille-2-items-6-onderzetters-beschuitbus-l-été-commencant
Glas / Keramiek

Item 1:
Corneille - zes prachtige onderzetters 'L'été commencant'
Gesigneerd, in uitmuntende staat

Item 2:
Beschuitbus Corneille 'L'été commencant'
Gesigneerd

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
3