Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
1
art-deco-porcelijne-negerkopje-lamp
Varia

ART DECO NEGERKOPJE

JAREN 20

MATERIAAL = PORCELIJN MMET METAAL HOED

ZEER GOEDE ORGINELE STAAT ZONDER SCHADES

HOOG 23 CM / NIET GEMERKT

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN IN ZAADAM

Bezoek ook eens onze webwinkel kunstkabinet

...
€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
bernard-heesen-glazen-flesvaas-met-ingesloten-blauwe-kleurpoeders
Glas / Keramiek

Kunstenaar: Bernard Heesen
Jaartal: 1980
Afmetingen vaas: Hoogte: 23 cm Breedt: 10 cm Diepte: 10 cm
Gesigneerd: Ja, handgegrafeerd met initialen onderop.
Materiaal: dikwandige glazen flesvaas met ingesloten blauwe kleurpoeders

€ 180,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
biennale-2007-singing-bird-tracey-emin-in-passe-partout
Multiples

Tracey Emin

3-07-1963

Singing Bird

Multiple - Tattoo 2007

uitgegeven door het British Counsil

voor de british Pavillion in Venetie 2007

gelimiteerde uitgave

let op formaat !!!!!!!!!!!!!!!!

€ 28,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
niki-de-saint-phalle-mi-femme-mi-ange
Varia

Het betreft hier een versie van Niki de Saint Phalle (1930 -2002) haar oervrouwen, de 'Nana's', welke hier is afgebeeld als half vrouw en half engel. Het sieraad kan als broche en tevens als hanger worden gedragen.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Meerkoet Art & Prenten
paul-kostabi-hand-gesigneerde-sculptuur-exit-strategy
Multiples

Een prachtig exclusieve sculptuur van de Amerikaanse schilder, beeldend kunstenaar en muzikant Paul Kostabi

De sculptuur bestaat 8 losse SPRKL figuren die individueel plaatsbaar zijn in de sokkel. De "opstelling" van de figuren kan naar eigen inzicht worden gedaan.

D...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstwinkel
paul-kostabi-hand-gesigneerde-sculptuur-family-band
Multiples

De sculptuur bestaat 4 losse SPRKL figuren + instrumenten die individueel plaatsbaar zijn in de sokkel. De "opstelling" van de band kan naar eigen inzicht worden gedaan.

...
€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstwinkel
mepra-afra-alessi-inox-melkkan-en-spoon-beker-of-vaasje
Design

Mepra & Afra Alessi - Inox melkkan Tazze 2 en spoon beker of vaasje. Twee mooie Italiaanse design gebruiksvoorwerpen. Beide in prima gebruikte conditie, geen beschadigingen. Beide aan de onderzijde gemerkt.

Afmetingen Mepra melkkan; 15,2 cm hoog en 12,3 x 14,3 cm groot

Afm...

€ 22,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
2x-bronzen-maria-tabernakel-stukken-van-s-norga-art-deco
Design

SYLVAIN NORGA etikhove 1892-1968

BELGISCHE BEELDHOUWER

BRONZEN ART DECO MARIA - TABERNAKEL STUKKEN

MAAT 24 X 34 CM

BEIDE SIGNEERD S NORGA

ZEER GOEDE STAAT

VERZENDEN 8.60 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

...
€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
corneille-no-10367-champage-fles-en-3-glazen
Varia

Ongeopende fles vino Spumante Brut ,Corneille e La Pieve Spumanti (dus geen etiket, maar echt direct op de fles en het glas).

Uniek, de meeste zijn ontkurkt, in perfecte staat!

Tesamen met 3 flutes bedrukt met de bekende Corneille vogels en een kat.
Gesigneerd: Corneill...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
antonie30
Aantal biedingen
5
glazen-object-blauw-op-rode-voet
Glas / Keramiek

Zwaar glazen object / kelk op voet

Hoogte ca 30 cm Gewicht ca 3 kg

Verzending in solide verpakking voor rekening en  risico koper.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
jozo
damien-hirst-love-you-more-record-cover-the-hours-2006
Multiples

Kunstenaar: Damien Hirst (Engeland, 1965)

Titel: Love You More (The Hours)

Jaartal: 2006

Afmetingen: 18,5 cm x 18,5 cm

Techniek: cardboard record cover and inside-cover, both illustrated by Damien Hirst

Conditie: in ...

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
dorothé-van-agthoven-voor-flora-keramiek-blauwe-schaal
Design

Plateelfabriek Flora Hardenberg, Leerling van Jan van der Vaart.
In uitstekende staat: geen schilfers of barsten. Alleen wat kleine gebruikskrasjes op het glazuur aan de bovenzijde. Voorzien van merksticker aan de voorzijde en voorzien van artikel sticker aan de achterzijde.

Hoog...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
paul-isling-voor-orebro-glassworks-twee-glazen-boekenhouders
Glas / Keramiek

Paul Isling voor Orebro Glassworks - twee blockglazen boekenhouders uit de sterrenbeeld serie. Op de een zijn tweelingen afgebeeld en op de ander een weegschaal. In prima onbeschadigde conditie, niet gemerkt. Als bonus ook nog iceblock glazen presse papier met de afbeelding van twee vogels op een ...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
koninklijke-goedewaagen-mosa-maastricht-twee-art-deco-knijpkannen
Glas / Keramiek

Lot van twee art deco knijpkannen, een van plateel uitgevoerd bij de aardewerkfabriek Goedewaagen uit Gouda en een porseleinen uitgevoerd bij Mosa uit Maastricht. Beide kannen zijn uitgevoerd in grijs en bruintinten. De Mosa kan is voorzien van spuitglazuur en die van Goedewaagen van stroomglazuur...

€ 28,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
empoli-grote-oranje-rode-optische-vaas
Glas / Keramiek

Zeer mooie rood oranje hand geblazen optische vaas zeer waarschijnlijk geproduceerd bij een van de Italiaanse glasfabrieken in Empoli of Florence. De vaas is helaas niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie, geen aanslag wel wat licht op de bodem van de vaas.

Afmetingen; 35 cm hoog ...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
murano-vaas
Glas / Keramiek

murano vaas

hoogte 28.cm

in goede staat

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
4
amsterdamse-school-lamp-atelier-w-bogtman-haarlem
Glas / Keramiek

ATELIER W BOGTMAN HAARLEM

amsterdamse school lampje

Hoog 26 cm

Helemaal compleet en brandend

Glas in lood helemaal gaaf en orgineel

Op een orginele houten console

VERZENDEN 8,60 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

of OPHALEN bij KUNSTKAB...

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
singing-bird-temporary-tattoo-multiple-biënnale-in-venetië-2007
Multiples

Tracey Emin - 03.07.1963

"Singing Bird"

Multiple Tattoo, 2007.

Formaat blad en opdruk achterzijde: 10 cm bij 7,5 cm.

Formaat van de “Tattoo” : 3,5 x 5,5 cm.

Uitg...

€ 21,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
lv-cermic-belgie-hazewind-hond
Glas / Keramiek

LV CERAMIC

GEMERKT

HAZEWIND HOND

hoog 19 cm

lang 33 cm

ZEER GOEDE STAAT / GAAF

VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN IN ZAANDAM

€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
rob-scholte-emaille-lucky-strike
Multiples

Titel: Lucky Strike
Jaartal: 2001
Afmetingen emaille: 40 cm x 30 cm
Oplage: 32/200
Gesigneerd: Drukgesigneerd (verso)
Materiaal: Zeefdruk op emaille
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

LET OP: Dit item wordt g...

€ 180,00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
sam-ribet-cd-rekje-ontworpen-voor-alessio
Design

Sam Ribet ontwierp het CD-rekje voor Alessio.

Materiaal: aluminium en kunststof.

Afmetingen: 53 cm x 15 cm x 15 cm.

Conditie: geheel gaaf.

Bijzonderheden: Op de drie plateaus is plaats voor 36 CD's.

De vier "pootjes" zijn afneembaar.

...
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
corneille-porseleinen-bord-de-vuurvogel
Glas / Keramiek

Het bord wordt aangeboden in de originele doos.

Gesigneerd met "Corneille" in het bord.

Doorsnede: 30 cm.

Conditie: in perfecte staat.

€ 38,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartdejongjunior
corneille-oven-vis-schaal
Glas / Keramiek

(Oven)schaal in typische Corneille kleuren en design.
Afmetingen: 24 cm x 18 cm x 5 cm.
In zeer goede conditie.

De schaal wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
quentin
jan-des-bouvrie-herman-brood-porseleinen-vaas
Glas / Keramiek

Zeer gelimiteerde vaas ontworpen door Jan des Bouvrie voor Koninklijke Porceleyne Fles te Delft.

Gedecoreerd door Herman Brood, signatuur aan de onderzijde.

De vaas meet 31 cm. en is in uitstekende conditie.

Gezien de kwetsbaarheid ...

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
gouds-plateel-5-verschillende-decors-en-maten
Glas / Keramiek

5 Stuks Gouds Plateel. Grote Kan. Gemerkt, Regina. Afm: 33 cm. Kleine Kan. Gemerkt, Berka. Afm: 15 cm. Bord. Gemerkt, Unique. Afm Dia: 18.5 cm. Potje. Gemerkt, Prinses, Ivora. Afm: 6 cm. Vaas. Gemerkt, Ramia. Afm: 12 cm. Alles verkeerd in topstaat, perfect. Wordt extra goed ingepakt, zodat er nik...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
1