Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
4
osvaldo-cavandoli-twee-la-linea-lampen
Design

2e helft 20e eeuw, Italië

Twee Interessante La Linea lampen uit de tweede helft van de 20e eeuw.

Een klassiek cartoonfiguur van Osvaldo Cavandoli, voor Lunartec Illuminazione, Italie.

Huidig bod
€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
Aantal biedingen
26
de-vier-paddestoelen-vaas-model-42
Glas / Keramiek

Mooie maar helaas wat beschadigde kunst aardewerken vaas model 42 van De Vier Paddestoelen uit Utrecht. De vaas heeft een lichtbruine en grijs stroomglazuur. Op de bovenrand zitten talloze chips en fleebites en een enkel klein haarlijntje. De vaas is gemerkt met een van de latere merken uit de per...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
vincent-van-gogh-de-zonnebloemen-keramisch-wandbord
Multiples

Kunstenaar: Vincent van Gogh (Nederland, 1853-1890)

Titel: De Zonnebloemen

Jaartal: 1990s

Afmetingen: doorsnede 19 cm

Techniek: keramisch wandbord

Uitgave: Van Gogh Museum

Conditie: in goede staat
...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
norman-rockwell
Glas / Keramiek

Mooi herdenkingsbordje. Uit de Tender Loving Care reeks. Beperkte oplage. Dit is een bordje uit de limited edition. 25 cm doorsnede.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
yolletje
art-nouveau-bokaal-van-glas
Glas / Keramiek

Bijzondere Art Nouveau glasbokaal. Volledig handgeblazen. Afkomsting uit de (omgeving) van Murano.

Hoogte 34,5cm
Diepte 18cm
Staat: Onberispelijk

(Gezien de kwetsbaarheid is de verzending duurder dan normaal)

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
krooijakkers
rouen-frans-faience-kandelaar
Glas / Keramiek

Authentiek en uniek handgeschilderde Frans Faience aardewerk kandelaar eind 19de eeuw.

Gesigneerd: Rouen.

Afmetingen: Hoogte 29,5 cm

Voet 10,5 x 10,5 cm

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanharten
moser-karlsbad-art-deco-facet-glazen-zeshoekige-vaas
Glas / Keramiek

Moser Karlsbad - art deco facet blanke glazen vaas. In prima vrijwel onbeschadigde conditie, geen aanslag wal licht vuil. Niet gemerkt.

Afmetingen; 22,5 cm hoog en 11,5 x 7 cm groot.

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
speciale-herman-brood-nokia-nieuwstaat
Multiples

Herman Brood Nokia - nieuwstaat

Deze enige echte speciale Herman Brood Nokia is in zeer beperkte oplage uitgeven in samenwerking met Herman Brood.

Het beschermfolie zit zelfs nog op de telefoon omdat het als verzamelobject is bewaard.

€ 99,00
Eindtijd
Geplaatst door
Echtekunst
andries-copier-bewerkt-glas-bowlpot-met-negen-glaasjes
Glas / Keramiek

De glaskunstenaar Andries Copier ( 1901 - 1991 ), de man die in Leerdam ook lange tijd vele ontwerpen maakte voor gebruiksglas, maakte het ontwerp voor dit bowlstel al in de periode 20/30. ( zie o.m. pag. 11 van Leerdam verkoop catalogus 1937 ) Vanwege het succes van dit product werd het een aant...

€ 180,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
andries-copier-blank-glas-design-vaas
Glas / Keramiek

Andries Copier ( 1901 - 1991 ) ontwierp deze vaas voor de Glasfabrieken Leerdam in 1954.

De evenwichtige vehoudingen van dit ontwerp ( '' de gulden snede '' ?) maakte ook van deze vaas een succes voor Leerdam.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
Glas / Keramiek

Glaskunstenaar Andries Copier was als hoofd van de ontwerpafdeling van de Glasfabrieken in Leerdam ook lange tijd ( eind- )verantwoordelijk voor de vormgeving van de collectie gebruiksglas, zoals serviezen en vazen.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
Glas / Keramiek

Glasontwerper Andries Copier ( 1901 - 1991 ) heeft in Leerdam veel nieuwe modellen vazen voor dagelijks gebruik een commercieel succes zien worden.

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
andries-copier-blank-glas-design-vazen
Glas / Keramiek

Twee vazen die Andries Copier voor Leerdam ontwierp en die zowel vòòr als na 1950 in productie werden genomen. Deze vaas is dus zowel gesigneerd als ongesigneerd op de markt gebracht. Een exemplaar is op de vaas zelf gemerkt met het etsmerk van de A.M.N.B.

Dit stel vazen ...

€ 110,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdrianusK
2-unieke-design-espresso-mokka-kop-en-schotels
Design

2 Unieke design Espresso/Mokka kop en schotels.
Materiaal: Keramiek - Handmade.
Jaartal: 2002

Kunstenaar: onbekend

Conditie: Beiden kop en schotels zijn nieuw, puntgaaf en nooit gebruikt.

Worden alleen als set verkocht.

...
Huidig bod
€ 36,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanharten
Aantal biedingen
7
vincent-van-gogh-zilveren-herdenkingsmunt-1990
Multiples

Vincent van Gogh herdenkingsmunt 'Dat is mijn leven, het vermogen te scheppen' (925/1000 zilver, 25 gram, 38 mm)

Titel: Dat is mijn leven, het vermogen te scheppen

...
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
scheurich-vaas-in-prima-staat
Glas / Keramiek

Fabriek: Scheurich - West Germany

Model: 517-30

Kleur: oranje / bruin / gebroken wit

Hoogte: 30 cm

Diameter: 12 cm

Gemerkt: op bodem W-Germany / 517-30

€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
RVDBHK
corneille-vuurvogel-het-originele-keramische-bord
Multiples

Corneille.

Dit is het originele keramische bord van deze kunstenaar.

Titel: -Vuurvogel-

Materiaal: Klei. (Keramiek).

Afbeelding: In sjabloon aangebracht.

Doorsnede bord en beeld: 30 cm.

Hoo...

Huidig bod
€ 59,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
Aantal biedingen
1
4-stuks-keramiek-gesigneerde-aardewerk
Glas / Keramiek

4 Stuks gesigneerde aardewerk. Rood Vaasje. H, 11 cm. Groen Schaaltje. D, 13.5 cm. H, 7 cm. Blauw Oor-Vaasje. H, 14 cm. Bruine Kan met Oor. H, 12.5 cm. zie de foto,s voor de signatie,s. Alle 4 stuks verkeren in perfecte staat. (Puntgaaf) Wordt zorvuldig ingepakt, zodat er niks mee kan gebeuren.

...
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
ontwerper-onbekend-4-delige-glazen-design-combinatie
Glas / Keramiek

Fraaie 4-delige glazen design combinatie bestaande uit: 1 schaal, 2 vazen en 1 kaarsenhouder. Vervaardigd uit glaspasta in amber bruine kleuren, organische stijl, ontwerper onbekend, Begin 21e eeuw. Schaal afm: doorsnede 31 cm, hoogte 11 cm, gewicht 1,8 kg; bolle vaas afm. doorsnede 13 cm, hoogt...

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
willem-noyons-chocolade-schotel
Design

de schotel is in 1995 ontworpen door Willem Noyons en gemaakt door keramiekfabriek Mobach te Utrecht.

Het is gemaakt in een gelimiteerde oplage.

de schotel ziet er als nieuw uit. De diameter is 18 cm en de hoogte is 5 cm.

De schotel wordt aangetekend verzonden.

...
Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Anton63
Aantal biedingen
8
madonna-en-kind-wien-keramiek
Glas / Keramiek

WIEN KERAMOS

MADONNA EN KIND

HOOG 30 CM

GEMERKT ONDERZIJDE

100 % GAAF zonder restauraties

HERKOMST ANTIEKHANDEL DEN HAAG

VERZENDEN AANGETEKEND en GOED VERPAKT

OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

...
€ 135,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
villeroy-boch-beeld-leeuw-van-patrick-villas
Glas / Keramiek

LEEUW

door PARTICK VILLAS geb 1961

VOOR BOCH

GESIGNEERD EN GENUMMERD ONDER

HOOG 43 CM

VOET 20 X 30 CM

100% GAAF zonder restauraties

VERZENDEN 15 e AANGETEKEND OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

...
€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
niki-de-saint-phalle-oiseau-de-feu-blanc
Varia

Sieraad van de Franse kunstenares Niki de Saint Phalle (1930-2002)

Het betreft hier een versie van Niki de Saint Phalle's Witte Vuurvogel. Het sieraad kan als broche en tevens als hanger worden gedragen. Wordt geleverd met bijbehorende originele ketting en in het bijbehorend fl...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Meerkoet Art & Prenten
laatste-kans-murano-blauwe-knobbelvaas
Glas / Keramiek

Fraaie blauwe glazen knobbelvaas van Murano, ca. 1975.

Hoogte 23 cm, max. doorsnede onderin 9,5 cm. Niet gesigneerd.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
Aantal biedingen
1
raku-kunst-aardewerken-met-lichtblauw-lavaglazuur
Glas / Keramiek

Raku kunst aardewerken met lichtblauw lavaglazuur. Maker of keramist niet bekend, de vaas is niet gemerkt. In prima onbeschadigde conditie.

Afmetingen; 23 cm hoog en maximaal 15 cm in diameter

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
4