Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
ARMANDO
Van deze in Amsterdam in 1929 geboren kunstenaar verschenen er wereldwijd in 2014 slechts 25 exemplaren van deze glicee op linnen.
Dit is nu een zeer zeldzaam werk!!
Titel: Flügel.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Afmetingen doek: 61 cm bij 73 cm.
Afmetingen beeld: 55 cm bij 66,5 cm.
Techniek: Glicee op linnen.
Oplage: l.o. 25/25. (Wereldwijd)
Jaar: 2014
Conditie: In goede staat.
Aangetekende verzending: in Nederland € 12,-
Starttijd | 23-10-2016 om 0:28 |
Eindtijd | 6-11-2016 om 13:28 |