950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zierikzee
gesigneerd rechts onder met "Dingemans No.3"
afm. : 24 x 32.5 cm ( op blad 38 x 53 cm)
conditie : uitstekend, zeer ruime marges, verso blank, niet ingelijst
Starttijd | 29-9-2016 om 11:52 |
Eindtijd | 13-10-2016 om 11:52 |