Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
grote abstracte kleurenlitho van veel gevraagde Duitse kunstenaar Winfred Gaul.
in potlood gesigneerd en gedateerd (zie foto) - afgedrukt in heldere kleuren op glanzend karton-achtige papier.
afm: 60 x 60 cm.- goede conditie met lichte gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst
zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending via PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Starttijd | 19-10-2016 om 16:22 |
Eindtijd | 27-10-2016 om 9:22 |