Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Psychedelisch werk van Manfred Gartska, bekend door zijn werken gemaakt o.i.v. LSD- experimenten.
Prachtige kleuren, afmeting werk is 24 x18cm. Lijst met zwart p.p. is 40 x 30 cm.
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 10-10-2017 om 17:38 |
Eindtijd | 17-10-2017 om 21:43 |