Gilbert Baibay - With and without eyes
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht
Herman van Tongeren - "Oostelijke Pyreneën"
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
NB scheur rechterzijde.(over de gehele linkerarm van het meisje)
meerdere ouderdomsverschijnselen : vouwen , rafelrandjes etc.
31,5 x 48 cm.
Handgesigneerd.
Starttijd | 22-10-2016 om 23:10 |
Eindtijd | 5-11-2016 om 22:10 |