950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke ets van de Academie in Groningen. Ets uit 1940. Beeldmaat 26,5 cm x 19 cm. Ets heeft een paar plekjes. Wanneer ik de ets tegen het licht houd dan zie ik een paar miniscule gaatjes (speldenprikjes). Schoonmaken en lijsten dan ziet de ets er weer als nieuw uit.
De ets zit achter een passe-partout zie foto. Wie kan ik er nog blij mee maken?
Starttijd | 26-10-2016 om 21:59 |
Eindtijd | 31-10-2016 om 21:04 |