Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE KANS!!
Weinig geziene ets door Toon de Jong
Voorstelling van een Larensch meisje
Ets op onderblad, beeldmaat 8,5x6,5, bladmaat 9x7, onderblad16,5x13,5
Gesigneerd l.o. in de druk 'Toon de Jong'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 17-1-2017 om 13:41 |
Eindtijd | 23-1-2017 om 15:41 |