950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Aquarelen acryl op doek ( zijkanten zwart)
Afmeting : 40/50 cm
Gesigneerd
Zippora Meijer staat geregistreerd bij het Rijksinstituut voor kunsthistorische documentatie en exposeert nationaal en internationaal.
Word netjes verpakt en aangetekend verzonden.
Starttijd | 29-11-2016 om 17:23 |
Eindtijd | 4-12-2016 om 20:23 |