Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Portret PL Tak, gemaakt door Jan Veth (1864 - 1925), graveur. De litho is gemaakt in het jaar 1907 en gedrukt op licht beige papier. Enkele minieme verouderingspuntjes. Gesigneerd in de steen rechtsonder. Beeldhoogte 270 mm, breedte 158 mm. Onlangs nog voorzien een nieuwe lijst en passepartout.
Voor verdere info over dit werk, zie de websites van Teyler's Museum en het Rijksmuseum.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland |
Starttijd | 12-5-2017 om 11:53 |
Eindtijd | 26-5-2017 om 11:53 |
Objectlocatie | Uden, Nederland |