Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Echt een prachtig werk van Luuk Scholten en zo typisch Nederland!
Gesigneerd: Luuk Scholten
Titel: Rivier met koeien
Oplage: 3/20
Afmetingen:
61 x 81 xm (lijst)
49 x 69 cm (houtsnede)
Ingelijst met passe-partout achter glas.
Het geheel is in perfecte staat en kan zo aan de muur.
Ophalen of verzenden
Verzenden is voor eigen risico i.v.m. de glasplaat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland |
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 19-2-2017 om 21:00 |
Eindtijd | 1-3-2017 om 21:00 |