Niet of onleesbaar gesigneerd - Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst - Verkocht

Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur : Pasteltekening – Cowboy – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij

Een grote tekening met een voorstelling van een oude cowboy.

Gesigneerd, maar wij hebben de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben helaas geen informatie over de kunstenaar (“NHonea”?).

Afmetingen: Lijst, 62 x 77 cm. Beeld, 49 x 64 cm.

Conditie: De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: “Cowboy”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Krijttekening op papier.

Jaartal:  Onbekend.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

LET OP:

Eventueel kan het ingelijste werk verstuurd worden via de koeriersdienst van Kunstveiling.nl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Wordt verzonden zonder lijst en glasplaat.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd17-3-2017 om 18:17
Eindtijd31-3-2017 om 22:17
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken