Peter de Ru - Introvert Portret
Anke Peddemors - Op de WC peinzend
Reinier Lucassen - Ingelijste ets: Praag/Bild - 1998 (nette houten lijst!)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Acryl op hout
Gesigneerd wijnkistje - 2000
Frank De Brouwer wijnkistje
echt een eyecatcher tussen de wijnen
gesineerd door Brouwer
voor 2 flessen wijn
l x b x h . 35,5cm 22x 10 cm
word aangetekend verzonden plus track en trace
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland |
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 15-3-2017 om 11:51 |
Eindtijd | 29-3-2017 om 12:51 |