Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar Ron v/d Werf
Titel Symfonie 2
Techniek Zeefdruk op papier
Handgesigneerd
Nieuwe lijst
Oplage 3/3
Afmeting 83 x 93
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland |
Objectlocatie | Willemstad, Nederland |
Starttijd | 21-2-2017 om 22:53 |
Eindtijd | 2-3-2017 om 22:58 |