Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
Een paar citrien edelstenen(2 stuks)
Afmeting:6 x 4 mm
Kleur:goud geel
Hardheid:7
Slijpvorm:ovaal facet
Gewicht:0.40 ct (0.80 ct)
Eye-clean
Word goed verpakt verzonden afhalen niet mogelijk
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sprundel, Nederland |
Objectlocatie | SPRUNDEL, Nederland |
Starttijd | 23-1-2017 om 15:03 |
Eindtijd | 30-1-2017 om 15:03 |