Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige kleurenzeefdruk van de bekende kunstenaar Arnold van Griensven
Aantal gemaakt Slechts 80
Titel: Rode kikkerbil..
Beeldformaat:66cm x 56cm
Formaat lijst: 90cm x 90 cm (!)
Handgesigneer met potlood en uit 2001
Professioneel ingelijst achter glas met pass.part in rood hout bruine lijst
Absolute nieuwstaat
Starttijd | 28-2-2017 om 14:12 |
Eindtijd | 14-3-2017 om 20:12 |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |