Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Verstild en sereen weidelandschap van de hand van Gert Hendriksen. Keurig gelijst achter passepartout en glas.
Beeldformaat: 15 x 20 cm Lijstformaat: 30 x 36 cm Techniek: aquarel Gesigneerd: ja, linksonder in de aquarel Jaartal: onbekend Conditie: uistekend
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 1-3-2017 om 18:46 |
Eindtijd | 8-3-2017 om 18:46 |