Jan Peter van Opheusden - Vrouw met zwarte jurk
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Meijer Groningen Aardewerk (ADCO) - Bruine vaas. Vroeg model uit de eind jaren'20, vrij zeldzaam en in prima onbeschadigde conditie alleen het glazuur heeft niet overal even goed gepakt. Aan de onderzijde gemerkt, maar dit is wat onduidelijk. De kleine Meijer Aardewerkfabriek is samen met de ADCO voorgekomen uit de N.V. Groninger Steenfabrieken uit Ruischerbrug. De gebr. Limborg Meijer nemen naast de Groninger Steenfabrieken ook een kleine aardewerkfabriek uit Groningen over en maken deze onderdeel van de Steenfabriek. Voor meer informatie zie de website van Capriolus.nl .
Afmetingen; 23 cm hoog en maximaal 16 cm in diameter.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 13-2-2017 om 21:34 |
Eindtijd | 23-2-2017 om 21:34 |