950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Moser Karlsbad - art deco facet blanke glazen vaas. In prima vrijwel onbeschadigde conditie, geen aanslag wal licht vuil. Niet gemerkt.
Afmetingen; 22,5 cm hoog en 11,5 x 7 cm groot.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:10 |
Eindtijd | 8-6-2018 om 21:36 |