Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
jan-van-delft-gr-zeefdruk-lelie-ii-handgesigneerd-uit-2006
JAN van DELFT Gr Zeefdruk LELIE II Handgesigneerd uit 2006
Grafiek - handgesigneerd
spannum
1040 verkochte items

Omschrijving
Jan van Delft (II) 1950

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Jan  van Delft

Afmeting blad  60x80 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 120EX

Verzendkosten 12.50 euro in ned  20 euro in belgie

Afgelopen
€ 35,00

Starttijd
13-03-17 21:14
Eindtijd
17-03-17 21:14
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in spannum

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.