Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aparte ets van Martin van Waning. Ca. 32x23 cm. Papier ca 52x41 cm, in goede gebruikte staat, gebruind.
In druk l.o. gesigneerd, rechtsonder handgesigneerd.
Ets is niet ingelijst, wordt gerold in koker verstuurd.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 26-2-2017 om 12:04 |
Eindtijd | 3-3-2017 om 12:04 |