Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
2 Zeer mooie krijttekeningen van amsterdam in zinken lijstjes
1 straatje met Westerkerk
2 gracht met gebouwen
Ik kan de signatuur niet helemaal lezen maar zie er in Loius Lu.......... misschien weet iemand wie de kunstaenaar is
afmeting lijst 18.5 x 25 cm
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grave, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Grave, Nederland |
Starttijd | 7-2-2017 om 15:02 |
Eindtijd | 22-2-2017 om 14:02 |