Tom Waits - Rain Dogs - **Prijs verlaagd** Remastered 180 gram Vinyl Sealed and Mint!
Albert Joseph Franke - Landschap met Boerderij
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
De bekers zijn twee aan twee stapelbaar en hebben dan een kleurrijke aansluitende versiering.
Afmeting: circa 10,5 x 8,5 cm.
Onderzijde voorzien van signatuur.
Conditei: geheel gaaf.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rhoon, Nederland |
Objectlocatie | RHOON, Nederland |
Starttijd | 8-3-2017 om 11:49 |
Eindtijd | 19-3-2017 om 15:49 |