Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Prachtig kobalt blauwe mond geblazen glazen vaas - Murano-Seguso sommerso
met sneeuweffect
Hoogte = 13,50 cm
diameter = 9,50 cm
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 22-2-2017 om 4:14 |
Eindtijd | 8-3-2017 om 4:14 |