Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Akke Sins
Voorstelling van de heilige Familie met het Cristuskind
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x9, p.p.maat 38x30
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'A.Sins '53'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 9-4-2017 om 11:10 |
Eindtijd | 21-4-2017 om 14:10 |