Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
akke-sins-de-heilige-familie-houtsnede
akke-sins-de-heilige-familie-houtsnedeakke-sins-de-heilige-familie-houtsnedeakke-sins-de-heilige-familie-houtsnede
Akke Sins, De heilige Familie, Houtsnede
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
2058 verkochte items

Omschrijving
Akke Sins 1928

Houtsnede door Akke Sins

Voorstelling van de heilige Familie met het Cristuskind

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x9, p.p.maat 38x30

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'A.Sins '53'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Verkocht

Starttijd
09-04-17 11:10
Eindtijd
21-04-17 14:10
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.