Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Studietekening door Harm Kamerlingh Onnes
Voorstelling van een liggend naakt
Losbladig, beeldmaat 17x33, bladmaat 23x34, afkomstig uit schetsboek
Niet gesigneerd, wel gedateerd l.o. '26 april 47'
Herkomst: veiling Kamerlingh-Onnes Van Spengen 2016
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 13-2-2017 om 19:56 |
Eindtijd | 23-2-2017 om 20:01 |