Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai werk van Adsera Riba. Het is met potlood gesigneerd, voorzien van de titel "La dama lila" en oplage 22/200. Het is niet gedateerd. Op geschept Arches papier van 65 x 60 cm. De afbeelding is 40 x 35 cm. De conditie van het werk is goed, de afbeelding is zeer goed, de uiterste witrand is licht verkleurd door een eerdere inlijsting.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda. Verzending gebeurt aangetekend in een ruime koker, op kosten van de koper.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 12-4-2017 om 8:28 |
Eindtijd | 26-4-2017 om 8:28 |