Johan Barthold Jongkind - gezicht op boerderij en landerijen
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Marjan Smit - 33/40 eigen druk
Jos Jansen - stadsgezichten - 2 aquarellen
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie grote zeefdruk van deze bekende kunstenaar.
Gesigneerd.
Klein scheurtje, deze is weg te werken met een passe-partout.
Nooit ingelijst geweest.
Conditie zie foto s.
Ca 80 x 60 cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland |
Objectlocatie | Ootmarsum, Nederland |
Starttijd | 15-2-2017 om 11:03 |
Eindtijd | 22-2-2017 om 19:03 |