Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
fraaie-diepdruk-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994
fraaie-diepdruk-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994fraaie-diepdruk-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994fraaie-diepdruk-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994fraaie-diepdruk-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994fraaie-diepdruk-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994fraaie-diepdruk-litho-van-spaans-hollandse-graficus-manuel-menan-1946-1994
Fraaie diepdruk Litho van Spaans Hollandse graficus Manuel Menan 1946-1994
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
amsterdam
1321 verkochte items

Omschrijving
Manuel Menan 1946

Kunstenaar : Manuel Menan 1946-1994
Titel/Voorstelling : "omdat elke dag je als een bloem bloeit "
Datering : 1973
Medium / Techniek : diepdruk op geschept Arches papier

Gelimiteerde Oplage : nr. 8 van 25
Maten : 76 x 56 cm (bladmaat)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Manuel Menan studeerde architectuur en design aan de Universiteit van Madrid. Hij presenteerde zijn voornamelijk grafische werk voor het eerst in 1966 tijdens een collectieve overzichtstentoonstelling gehouden in Monaco en Den Haag, getiteld "Spaanse schilders en beeldhouwers"
De eerste soloverkooptentoonstelling had hij 1971 bij de gerenormeerde Cultart Galeria in Madrid. Enkele jaren daarna was werk van Manuel Menan te zien op Nederlandse tentoonstellingen in o.a. het Stedelijk Museum te Amsterdam.Hij stierf onverwacht op de jonge leeftijd van achtenveertig jaar.

Verkocht

Starttijd
17-02-17 16:05
Eindtijd
04-03-17 00:05
Aantal biedingen
2

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in amsterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.