Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
barteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mint
barteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mintbarteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mintbarteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mint
Barteld (Evenhuis), Linosnede # van GEND & LOOS # oplage 3, mint-
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Den Haag Nederland
33 verkochte items



Omschrijving
Barteld Evenhuis 1956

Op bruin papier gedrukte linosnede in een oplage van 3 ex. met darop een voorstelling van 4 van Gend & Loos vrachtautos, waarbij de gebruikte kleurstelling overeenkomt met het gebruikte oranje van van G&L.

Kunstenaar: BARTELD ( Evenhuis)
techniek :linosnede
oplage : 3 ex.
nummer : II/III
gesigneerd : BARTELD 95 ( in potlood)

formaat : 38 x 31 cm ( afbeelding), 63 x 49 cm. ( blad)

conditie: Mint voor de afbeelding, Mint- voor het blad buiten de afbeelding

Verkocht  

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
17-02-17 15:23
Eindtijd
03-03-17 20:23
Aantal biedingen
4


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Leidschendam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.