Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
barteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mint
barteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mintbarteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mintbarteld-evenhuis-linosnede-van-gend-loos-oplage-3-mint
Barteld (Evenhuis), Linosnede # van GEND & LOOS # oplage 3, mint-
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Den Haag Nederland
19 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
Barteld Evenhuis 1956

Op bruin papier gedrukte linosnede in een oplage van 3 ex. met darop een voorstelling van 4 van Gend & Loos vrachtautos, waarbij de gebruikte kleurstelling overeenkomt met het gebruikte oranje van van G&L.

Kunstenaar: BARTELD ( Evenhuis)
techniek :linosnede
oplage : 3 ex.
nummer : II/III
gesigneerd : BARTELD 95 ( in potlood)

formaat : 38 x 31 cm ( afbeelding), 63 x 49 cm. ( blad)

conditie: Mint voor de afbeelding, Mint- voor het blad buiten de afbeelding

Bod  
€ 1,00

 
 
volgend minimum bod: 
€3


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
17-02-17 15:23
Eindtijd
03-03-17 20:23
Aantal biedingen
1
oteb
18-02-2017 14:52
€ 1.00
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Leidschendam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.