Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
jan-vercammen-grafiek-orgeldraaier
jan-vercammen-grafiek-orgeldraaierjan-vercammen-grafiek-orgeldraaierjan-vercammen-grafiek-orgeldraaierjan-vercammen-grafiek-orgeldraaier
Jan Vercammen : Grafiek : Orgeldraaier
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Etten-leur Nederland
20 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Jan Vercammen XXe eeuw

Gekleurde Grafiek van Jan Vercammen
==========================================

"De Orgeldraaier"
==============

linksonder =  3/10   en   Potlood signatuur

AFMETING met lijst = 31 x 41 cm

met metalen lijst

In zeer goede verzorgde staat !

===================================================

BIEDEN  VANAF  =  25  euro

VERZENDKOSTEN    =   6,95  euro    of  AFHALEN

€ 25,00

volgend minimum bod:
€25

Starttijd
17-02-17 17:02
Eindtijd
26-02-17 17:02
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Etten-leur

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.