Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
jan-vercammen-grafiek-reus-in-de-stad
jan-vercammen-grafiek-reus-in-de-stadjan-vercammen-grafiek-reus-in-de-stadjan-vercammen-grafiek-reus-in-de-stadjan-vercammen-grafiek-reus-in-de-stadjan-vercammen-grafiek-reus-in-de-stadjan-vercammen-grafiek-reus-in-de-stad
Jan Vercammen : Grafiek : Reus in de stad
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Etten-leur Nederland
22 verkochte items

Omschrijving
Jan Vercammen XXe eeuw

Zeer Mooie Grafiek van Jan Vercammen
=========================================

"Reus in de stad"

rechtsonder =  potlood signatuur

TOTALE AFMETING = 42 x 52 cm

met houten omlijsting

In zeer goede verzorgde staat !

==================================================

BIEDEN  VANAF  =   15  euro

VERZENDKOSTEN   =   6,95  euro   of  AFHALEN

===================================================

Afgelopen
€ 15,00

Starttijd
27-06-17 21:09
Eindtijd
10-07-17 21:09
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Etten-leur

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.