Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Titel: koektrommel
Materiaal: Glas
Kleur: Transparant
Techniek: In vorm geblazen
Land: Nederland
Fabriek of studio: Leerdam, N.V. Kon. Ned. Glasfabriek Leerdam
Jaar: Ca 1953
Hoogte: 12 cm
Diameter: 18 cm
Conditie: Uitstekend, geen schade.
Sticker: Hand Made Glas Royal Leerdam kristalunie holland
Beschrijving: koekdoos transparant
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 25-3-2017 om 20:37 |
Eindtijd | 1-4-2017 om 21:37 |