Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho door Aart van Dobbenburgh
Voorstelling van een sneeuwpop
Losbladig, beeldmaat 37x28, bladmaat 65x48
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Aart vanDobbenburgh' en '58
Blad licht gekreukeld r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 22-2-2017 om 15:10 |
Eindtijd | 4-3-2017 om 12:10 |