Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
corneille-zeefdruk-la-table-rouge-1998-groot
corneille-zeefdruk-la-table-rouge-1998-grootcorneille-zeefdruk-la-table-rouge-1998-grootcorneille-zeefdruk-la-table-rouge-1998-groot
Corneille - zeefdruk: La Table Rouge - 1998 - groot
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Hoek van Holland Nederland
1382 verkochte items

Omschrijving
Corneille 1922 - 2010

Zeefdruk van Corneille uit 1998. Titel: La Table Rouge. Afmetingen blad: H90 x 62,5 cm. Afmetingen voorstelling: H75 x b54 cm.  Nummer: 141/150. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.  Herkomst: Van Corneille verzamelaar die regelmatig bij hem, in Parijs, op bezoek ging en de werken rechtstreeks van hem kocht. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd.  Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.  Linksboven zit, in het witte gedeelte,  een vouwtje in het blad. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout.

ZZCOB

Afgelopen
€ 275,00

Starttijd
04-06-17 22:55
Eindtijd
11-06-17 19:55
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Naaldwijk

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.