Tekeningen / Aquarel Items nieuw binnen
corneille-gesigneerde-gouache-en-inkt-tekening
corneille-gesigneerde-gouache-en-inkt-tekeningcorneille-gesigneerde-gouache-en-inkt-tekeningcorneille-gesigneerde-gouache-en-inkt-tekeningcorneille-gesigneerde-gouache-en-inkt-tekeningcorneille-gesigneerde-gouache-en-inkt-tekeningcorneille-gesigneerde-gouache-en-inkt-tekening
Corneille - gesigneerde gouache en inkt tekening
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Tiel Nederland
2 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Corneille 1922 - 2010

Het betreft hier een originele tekening gemaakt door Corneille in 1971

Gouache en inkt op met gesso (grondlaag) behandeld papier.

Het werk verkeert in zeer goede staat. Geen zichtbare verkleuring rond de passe-partout rand.

Het papier schijnt op sommige plekken door de grondlaag heen, dit zijn geen vlekken!

Afmeting beeld: 17.5 x 23.5 cm (b x h)
Afmeting papier: 33 x 38 cm (b x h)
Zonder lijst op originele passe-partout

€ 1195,00

volgend minimum bod:
€1195

Starttijd
20-03-17 22:32
Eindtijd
27-03-17 21:32
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Tiel

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Gratis verzending binnen Nederland
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.