Schilderijen Items aflopend
nanne-balyon-winterlandschap
nanne-balyon-winterlandschap
Nanne Balyon, winterlandschap
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Breukeleveen Nederland
79 verkochte items

Omschrijving
Nanne Balyon 1960

Kunstenaar: Nanne Balyon
Techniek: olieverf op paneel
Voorstelling: winterlandschap
Gesigneerd: links onder
Afmeting (lxb): 24 x 30 doek maat, 31 x 37 buitenmaat lijst
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Verkocht

Starttijd
21-06-17 12:11
Eindtijd
28-06-17 20:11
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Nieuwersluis

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.