950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Kunstenaar: Nanne Balyon
Techniek: olieverf op paneel
Voorstelling: winterlandschap
Gesigneerd: links onder
Afmeting (lxb): 24 x 30 doek maat, 31 x 37 buitenmaat lijst
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 21-6-2017 om 12:11 |
Eindtijd | 28-6-2017 om 20:11 |