Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een schitterend bosgezicht ( met een houthakker ) van de kunstenaar Marinus Adrianus Koekkoek II (1873-1944). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 50 cm. x 42,5 cm. Doekmaat: 33,5 cm. x 24,5 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft kleine beschadigingen (zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Koekkoek, Marinus Adrianus werd geboren op 29 januari 1873. Overleden 30 mei 1944 te Amsterdam. Zoon van W.Koekkoek. Schilderde landschappen en stalinterieuren, meestal met pluimvee. Zijn hoofdbezigheid was wetenschappelijk tekenen van planten en dieren. Woonde in Laren (op de Engerweg 421h, Adresboek: Laren-Blaricum 1914!). Hij heeft 20 jaar gewerkt aan het
Museum voor Nationale Historie te Leiden. (Heeft vermelding in de Pieter A. Scheen 1750-1950).
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 6-4-2017 om 22:06 |
Eindtijd | 14-4-2017 om 22:06 |