Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
wolff-buchholz-ets-wachsende-figuren-ii
Wolff Buchholz: Ets, Wachsende Figuren II
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Vesteralen / Varmland N / S
426 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Wolff Buchholz 1935 - 2010

Kunstenaar: Wolff Buchholz
Titel: Wachsende Figuren II
Ets 1972, gesigneerd. Genummerd 129/150
Afmeting blad: 50 x 35 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

€ 10,00

volgend minimum bod:
€10

Starttijd
27-03-17 08:48
Eindtijd
31-03-17 08:48
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 15 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.