Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ets met een voorstelling van een uitzicht op een weiland / akker.
De ets is handgesigneerd en -getiteld met potlood. Helaas hebben wij de signatuur niet goed kunnen lezen en hebben we geen verdere informatie over de kunstenaar.
Oplage onbekend.
Afmetingen: Lijst, 38,5 x 33 cm. Beeld: 21 x 15 cm.
Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is licht ‘vergeeld’ bij de randen. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Titel: “Uitzicht”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Ets op papier.
Jaartal: Onbekend.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Onbekend.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 18-3-2017 om 20:10 |
Eindtijd | 29-3-2017 om 22:10 |