Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Titel: vaasje
Land: Italië
Fabriek: A.VE.M. (Arte Vetraria Muranese - Murano Glass Art)
Model: Vaasje uit de Byzantine series
Kleuren: Goud, zilver wit,blauw, geel
Hoogte: 6,5 Cm
Diameter: 6,5 Cm
Jaar: 1950
Gesigneerd: Nee
Conditie: Prima heeft een open gebarstel luchtbelletje aan binnenkant
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 21-4-2017 om 10:14 |
Eindtijd | 30-4-2017 om 20:14 |