Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Prachtig marmeren beeld /sculptuur 'BILANOIA III' op grijze natuurstenen voet: een schitterend geheel.
Speelse vormen van zuiver marmer, heel typerend voor de kunstenares. Vanuit elk gezichtspunt een ander en verrassend perspectief.
Afm: ca 95 x 65 x 62 cm.In goede staat, wel een zeer klein vochtcorrosie plekje zichtbaar ( zie laatste foto ).
Markant en mooi beeld, een uniek bezit en indrukwekkende blikvanger.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oss, Nederland |
Objectlocatie | Oss, Nederland |
Starttijd | 28-4-2017 om 17:58 |
Eindtijd | 12-5-2017 om 17:58 |