Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Rik van Iersel (1961)
Materiaal : kleurenlitho ( mooie grote zware litho)
Herkomst : Galerie Schoots
Gesigneerd : ja, handgesigneerd
Gemaakt : 1989
Oplage : 100
Bladgrote : 77 cm x 57 cm ,
Titel : Nachtelijke ontmoeting
Conditie : 100% Echtheidsgarantie
Staat : Perfect, nooit ingelijst geweest en altijd liggend in donkere lade bewaard.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 27-3-2017 om 17:56 |
Eindtijd | 3-4-2017 om 17:56 |