950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Kunstenaar: Kees Putman (1915 - )
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: besneeuwde bollenvelden aan bosrand
Gesigneerd: linksonder
Afmeting (lxb): 40 x 30 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst.
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 16-3-2017 om 13:13 |
Eindtijd | 30-3-2017 om 19:18 |