Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Tekening door Harm Kamerlingh Onnes
Voorstelling van een staand naakt
Losbladig, beeldmaat 28x15, bladmaat 36x26
Niet gesigneerd, afkomstig uit schetsboek 'HKO-veiling Van Spengen 2016'
Datering 1947, tevens tekening op achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 16-3-2017 om 16:24 |
Eindtijd | 30-3-2017 om 21:24 |