Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Aquarel door Han Krug
Voorstelling van een moerasje bij De Nieuwe Duintjes in Renesse
Losbladig, beeldmaat 27x37
Annotatie r.o. 'moerasje bij De Nieuwe Duintjes' , datering l.o. 'renesse 6 juli 1957'
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 18-4-2017 om 13:10 |
Eindtijd | 23-4-2017 om 13:10 |