Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kunstenaar: L. Stutterheim
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Mannetje op bospad
Gesigneerd: linksonder
Afmeting (lxb): 40 x 31 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Afmetingen lijst: 52 x 42 cm
B2635
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 28-9-2017 om 9:32 |
Eindtijd | 12-10-2017 om 12:32 |