Dick Cassee - Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 - Verkocht

Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!Zeldzame geometrische aquarel "Vaucluse" van Dick Cassee (1930-) gesigneerd 1969 kopen? Bied vanaf 1!
  • Dick Cassee (1930)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Kunstenaar : Dick Cassee (1930 - )
Titel : " Vaucluse "
Datering : 12 07 1969
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 13 x 9 cm (bladmaat) en 22 x 18 cm (ingelijst)
Gesigneerd : onder met potlood
Conditie : goed.

Opleiding: Cassee heeft zijn opleiding gedaan aan de AKI Enschede van 1950-1954 In 1961 heeft hij in Parijs in Atelier 17 gewerkt bij S.W. Hayter. Van 1966 tot 1988 was Cassee docent aan de Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch.

Dick Cassee behoort tot de belangrijkste grafische kunstenaars van Nederland. Hedentendagen woont en werkt hij in Amsterdam. Cassee maakt landschappen, duinlandschappen, non figuratief en geometrisch abstract werk. Dick Cassee wordt geïnspireerd door weidse verlaten landschappen, vanuit de directe waarneming ontstaan zijn tekeningen. Hij tekent het onderwerp ter plekke 10 tallen malen om "de vorm mee te nemen", waarna ze verder uitgewerkt worden in het atelier. Na 2006 wordt de figuratieve gelijkenis voor hem ondergeschikt.

Exposities en prijzen:

1965 Grafiekprijs zwart wit 1966 onderscheiden door de nederlandse sectie Aica voor Grafiek 1982 Jeanne Bieruma Oosting prijs voor aquarel

over ArtPointAmsterdam :

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd17-3-2017 om 13:27
Eindtijd31-3-2017 om 22:27
Biedingen (28)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken