Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Willem van den Berg
Voorstelling van Bisschop Fransiscus Benninck, Aartsbisschop van Utrecht
Losbladig, beeldmaat 29x23,5, bladmaat 49x32
Niet gesigneerd, gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'WvB 1928'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 20-3-2017 om 13:08 |
Eindtijd | 30-3-2017 om 17:08 |